Doprava a platba - Tea & Coffee company MVN Group

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Doprava a platba

 
Veškeré zboží zasíláme z Vietnamu. Podmínky přepravy EXW nebo FOB přístavní města Ho Chi Minh. V současné době je zasíláme do evropských zemí (Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko, Belgie, Dánsko, Maďarsko, Nizozemsko, Polsko, Slovinsko, Estonsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Švédsko, Velká Británie, Finsko, Island, Kypr, Lucembursko, Malta, Norsko, Portugalsko, Řecko, Španělsko, Švýcarsko) a též do (Ruska, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán, UzbekistánIzrael a USA. Uděláme vše potřebné a na nás závisející, abychom zajistili dodání Vašich zásilek v co nejkratší době.


Pozor - v případě, že jste nenašli svůj stát v seznamu zemí, kam dodáváme své zboží, a přesto si jej chcete zakoupit, napište nám, prosím, o svém přání získat zboží dopis na e-mailovou adresu: visitor@mvntea.eu a uveďte v části zprávy nadpis ”Help to buy”. V nejbližší době zjistíme všechny podrobnosti ohledně odeslání zboží do vaší země a nabídneme Vám nejlepší variantu jeho úhrady a odeslání na Vaši adresu.

Platební podmínky a způsoby doručení
  • platba předem 100%  
  • námořní doprava (FOB, port Ho Chi Minh City)
  • ze skladu (EXW podmínky)


Všechny podrobnosti které jsme v tomto popisu vynechali, můžete zjistit když se s námi spojíte: e-mailová adresa visitor@mvntea.eu - Budeme se snažit na ně neprodleně odpovědět.


 
 
mvnteacompany-instagram
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky